24 maj 2024

Po zderzeniu na A1 w Pszczółkach na autostradę w Rusocinie nie są wpuszczane kolejne auta (aktl.)

zdjęcie: Po zderzeniu na A1 w Pszczółkach na autostradę w Rusocinie nie są wpuszczane kolejne auta (aktl.) / pixabay/4522805
Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych w Pszczółkach na A1 na jezdni w kierunku Łodzi został odblokowany jeden pas. W wypadku została ranna jedna osoba. Służby zalecają objazd z S6 na DK91 - informuje GDDKiA.
REKLAMA

Dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku Przemysław Plata poinformował w piątek PAP, że do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych na A1 w kierunku Łodzi doszło przed godz. 13 w Pszczółkach. Jezdnia była w tym miejscu zablokowana.

"Służby odblokowały jeden pas i samochody stojące bezpośrednio za miejscem zdarzenia mogą jechać w stronę Łodzi" - dodał dyżurny GDDKiA.

Służby nadal nie wpuszczają aut na miejsce poboru opłat w Rusocinie - zalecany jest objazd z S6 na DK91. Utrudnienia w ruchu mogą trwać do godz. 16. (PAP)

kszy/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Pruszcz Gdański
17.5°C
wschód słońca: 04:09
zachód słońca: 21:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pruszczu

kiedy
2024-07-13 18:00
miejsce
Cukroteka, Pruszcz Gdański, Ul....
wstęp biletowany