reklama
kategoria: Na Sygnale
15 kwiecień 2026

Ojciec i dwaj synowie zatrzymani Mężczyzna miał amfetaminę

zdjęcie: Ojciec i dwaj synowie zatrzymani Mężczyzna miał amfetaminę / fot. KPP w Pruszczu Gdańskim
fot. KPP w Pruszczu Gdańskim
40 latek poszukiwany listem gończym i jego dwaj synowie w wieku 16 i 15 lat zostali zatrzymani przez pruszczańskich kryminalnych. U ojca znaleziono amfetaminę.
REKLAMA

Poszukiwani ojciec i dwaj synowie zatrzymani przez policję

W poniedziałek 13 kwietnia funkcjonariusze pruszczańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 40-letniego mężczyznę oraz jego dwóch synów w wieku 16 i 15 lat. Ojciec był poszukiwany listem gończym, a synowie mieli być doprowadzeni do młodzieżowych ośrodków wychowawczych na podstawie decyzji sądu.

Narkotyki przy zatrzymanym ojcu

Jak ustalili policjanci, 40-latek poszukiwany był w celu odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie narkotyki, amfetaminę. Zabezpieczoną substancję przekazano do badań, a mężczyzna spędził noc w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Biegły potwierdził wstępne ustalenia, wskazując że zabezpieczone środki to amfetamina.

Nieletni poszukiwani przez sąd

Razem z ojcem zatrzymani zostali jego synowie. Zgodnie z decyzją sądu nieletni mieli zostać doprowadzeni do młodzieżowych ośrodków wychowawczych ze względu na czyny karalne oraz demoralizację.

W sprawie ojca prowadzone są dalsze czynności

40-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Został przewieziony do jednostki penitencjarnej, gdzie będzie odbywać wcześniej zasądzony wyrok. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.




źródło informacji: KPP w Pruszczu Gdańskim / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Pruszcz Gdański
16.1°C
wschód słońca: 04:47
zachód słońca: 20:56
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pruszczu

kiedy
2026-09-13 17:00
miejsce
Hala Sportowa w Cedrach Wielkich,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-09-21 19:00
miejsce
Kino na Bursztynowym Szlaku,...
wstęp biletowany