Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali narkotyki

zdjęcie: Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali narkotyki / fot. KPP w Pruszczu Gdańskim
Policjanci z powiatu gdańskiego zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Zostali oni przewiezieni do policyjnego aresztu. Wszyscy usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

W ostatnich dniach policjanci z powiatu gdańskiego zatrzymali trzech mężczyzn, przy których znaleźli narkotyki.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas swojej pracy ustalili, że jeden z mieszkańców Gdańska może posiadać narkotyki. Policjanci zebrali niezbędne informacje i zatrzymali 36-latka na terenie gminy Kolbudy. Przy przeszukaniu kryminalni znaleźli przy nim marihuanę, amfetaminę, mefedron oraz MDMA.

Z kolei policjanci z wydziału prewencji podczas służby zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło ich podejrzenia. Podczas legitymowania i sprawdzenia okazało się, że 23-latek ma przy sobie marihuanę.

Niemalże w tym samym czasie mundurowi z Komisariatu Policji w Cedrach Wielkich legitymowali 29-letniego mieszkańca tej gminy. Doświadczeni funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę.

Wszyscy wymienieni mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie każdemu z nich zarzutu posiadania narkotyków.

Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.