kategoria: Na Sygnale
10 czerwiec 2024

W Krynicy Morskiej utonęła 53-latka

zdjęcie: W Krynicy Morskiej utonęła 53-latka / pixabay/1281780
Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia 53-letniej kobiety na plaży w Krynicy Morskiej (Pomorskie). Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem.
REKLAMA

„Przed godziną 12 dyżurny nowodworskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Krynica Morska, przy wejściu na plażę nr 31 pod wodą zniknęła 53-letnia kobieta” – poinformowała w poniedziałek oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim młodsza aspirant Karolina Figiel.

Policjantka wyjaśniła, że kobieta po kilku minutach została wyciągnięta na brzeg przez swojego męża.

Po przybyciu na miejsce strażacy z OSP w Krynicy Morskiej oraz załoga ZRM natychmiast podjęli resuscytację. Niestety kobieta zmarła mimo udzielenia natychmiastowej pomocy.

Policja pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Mundurowi apelują o rozwagę i ostrożność nad wodą.(PAP)

dsok/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Pruszcz Gdański
16.9°C
wschód słońca: 04:09
zachód słońca: 21:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pruszczu

kiedy
2024-07-13 18:00
miejsce
Cukroteka, Pruszcz Gdański, Ul....
wstęp biletowany