kategoria: Społeczne
9 czerwiec 2024

Od poniedziałku sześć gdyńskich dzielnic bez ciepłej wody

zdjęcie: Od poniedziałku sześć gdyńskich dzielnic bez ciepłej wody / pixabay/1937432
Od poniedziałku do soboty w sześciu gdyńskich dzielnicach nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody – informuje Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (OPEC) w Gdyni. Jest to spowodowane rozbudową ul. Chwarzneńskiej.
REKLAMA

Od wczesnych godzin porannych w poniedziałek, 10 czerwca do późnych godzin nocnych w sobotę, 15 czerwca nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody w sześciu dzielnicach Gdyni: Witomino, Dąbrowa, Karwiny, Wielki Kack, Mały Kack i Pustki Cisowskie-Demptowo.

"Przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania prac związanych z inwestycją realizowaną z budżetu Miasta Gdynia, przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej, polegającą na rozbudowie ulicy Chwarznieńskiej" – informuje OPEC w Gdyni.

Spółka zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełną sprawność systemu ciepłowniczego.

Dodała, że informacja o ewentualnym skróceniu terminu przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej zostanie zamieszczona na jej stronie internetowej.(PAP)

dsok/ amac/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Pruszcz Gdański
17.5°C
wschód słońca: 04:09
zachód słońca: 21:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pruszczu

kiedy
2024-07-13 18:00
miejsce
Cukroteka, Pruszcz Gdański, Ul....
wstęp biletowany